Zakład Techniczny „Neva” z siedzibą w Białymstoku

Zakład Techniczny „Neva” Białystok rozpoczął swoją działalność w 1998 roku. W 2014 roku firma zmieniła swoją siedzibę, powstały dwie nowe hale produkcyjne z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Tworzymy zespół specjalistów dysponujący wiedzą techniczną, doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską, wykonujemy wyroby również na rynek Unii Europejskiej. Realizujemy zlecenia na podstawie powierzonej dokumentacji, a także według własnych rozwiązań dla wielu producentów przemysłowych, motoryzacyjnych i budowlanych.

Specjalizujemy się w krótkich terminach realizacji, stawiając jednocześnie na profesjonalizm oraz wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb indywidualnych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzamy zakres naszej działalności poprzez zakup maszyn najwyższej klasy takich firm jak: MAZAK, HAAS, BYSTRONIC, ABB, MITSUBISHI, MIGATRONIC.

Fachowe działania, pełen profesjonalizm

Nieustannie dbamy, aby terminy realizacji zleceń były jak najkrótsze. Jednocześnie pozostajemy profesjonalni i zapewniamy wysoką jakość usług oraz produktów końcowych. Dysponujemy własnym transportem, więc istnieje możliwość dostarczenia zrealizowanych zleceń bezpośrednio pod adres podany przez Klienta.

Wiemy, jak ważne jest spełnianie indywidualnych oczekiwań, dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie zakresu świadczonych przez nas usług. W tym celu dokonaliśmy zakupu maszyn charakteryzujących się najwyższą jakością.

Zgłoś nam swój problem, a my zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Specjalizujemy się w krótkich terminach realizacji, stawiając jednocześnie na profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Menu