Jedna firma, wiele usług. Zalety nowoczesnego parku maszynowego

W poszukiwaniu firmy, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu obrabiania materiałów takich jak metal, aluminium, czy tworzywa sztuczne, można znaleźć obecnie wiele ciekawych propozycji. Godne uwagi są szczególnie firmy, które dzięki nieustającym inwestycjom w park maszynowy, a także ciągłemu podnoszeniu kompetencji zespołu, proponują nowoczesne rozwiązania dla różnorodnych branż.

Na co zwrócić uwagę?

Wielość rozmaitych zleceń zrealizowanych przez przedsiębiorstwa produkcyjne dla firm motoryzacyjnych, budowlanych czy przemysłowych, sprawia, że pracownicy do perfekcji opanowują procesy laserowego wycinania, cięcia, gięcia oraz hartowania tworzyw. Podejmując współpracę z nowoczesnym zakładem technicznym możesz liczyć na wszechstronne działania.

Kompleksowość usług.

Szeroki zakres proponowanych działań sprawia, że przekraczając próg solidnego przedsiębiorstwa, możesz mieć pewność, iż zespół profesjonalistów zrealizuje dla Ciebie różnorodne zlecenia, od toczenia czy frezowania CNC poprzez spawanie, cięcie w materiałach różnego rodzaju. Dysponowanie nowoczesnym zapleczem technologicznym umożliwiającym łączenie wielu zadań przynosi efekty w postaci całościowej, kompleksowej obsługi technicznej firm.

Samowystarczalność.

Wszystkie prace wykonywane są samodzielnie przez pracowników – na miejscu. Nie ma wówczas konieczności zlecania na zewnątrz żadnych zadań, ani współpracy z podwykonawcami. Całkowita odpowiedzialność za konkretne projekty spoczywa na firmie, z którą podpisujesz umowę, nie zaś na kilku mniejszych przedsiębiorstwach.

Doświadczenie.

Wieloletnia obecność na rynku usług technicznych sporo uczy. Dzięki niej można zdobyć nie tylko fachowe kompetencje, zbudować zaplecze techniczne, postawić na znakomitą organizację pracy. Firmy takie jak Zakład Techniczny „Neva” z każdym rokiem dostosowują się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych, co pozwala aspirować im do miana marki godnej zaufania nie tylko na rynku lokalnym, ale i krajowym oraz europejskim.

Wyróżnikiem przedsiębiorstw produkcyjnych, na które warto postawić, jest ponadto innowacyjny sposób myślenia i profesjonalizm.

Park maszynowy na miarę XXI wieku

„Neva” stanowi przykład znakomitej symbiozy ludzkiego profesjonalizmu oraz wysokozaawansowanych maszyn. Dzięki nowoczesnym, innowacyjnym, niezawodnym robotom spawalniczym, tokarkom czy frezarkom, każde zlecenie realizujemy z wręcz chirurgiczną precyzją oraz największą starannością. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom Klientów z całej Europy, stworzyliśmy oraz nieustannie rozbudowujemy park maszynowy wyposażony w sprzęt renomowanych marek, takich jak: MAZAK, HAAS, BYSTRONIC, ABB, MITSUBISHI, MIGATRONIC, FRONIUS, LORCH.

Współpraca z profesjonalistami się opłaca

I Ty dołącz do grona zadowolonych odbiorców usług technicznych. Zaufaj przedsiębiorcom, którzy cieszą się zaufaniem Klientów z kraju i z zagranicy.

Menu