NEVA dołącza do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 

NEVA wkracza w nową erę wsparcia i dołącza do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 

Z dumą ogłaszamy, że Zakład Techniczny “NEVA” Białystok dołączył do elitarnego grona przedsiębiorców wspieranych przez Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną (SSSE S.A.). Ta ekscytująca decyzja, która weszła w życie w sierpniu tego roku, otwiera nowy rozdział w naszej firmie i umacnia naszą pozycję na rynku.

Nasza firma, znana z wysokiej jakości wyrobów technicznych oraz zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych, podejmuje kolejny ambitny krok. Nowa inwestycja, skierowana na zwiększenie zdolności produkcyjnej naszego istniejącego zakładu, stanie się rzeczywistością w miejscowości Kolonia Koplany, w gminie Juchnowiec Kościelny. To wyjątkowa okazja do rozwoju naszej działalności, a także do wsparcia lokalnej społeczności poprzez stworzenie nowych miejsc pracy.

W ramach tej inwestycji, jesteśmy zobowiązani do poniesienia kosztów kwalifikowanych przekraczających 3 miliony złotych. Co równie ważne, nasza firma zwiększy liczbę pracowników, wzmacniając tym samym zatrudnienie, które już teraz wynosi 142 osoby. Dla firmy oznacza to nowe wyzwania, ale także ogromny potencjał do stworzenia innowacyjnych produktów i dostarczania ich na rynek krajowy oraz europejski.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna, w ramach której nasza firma teraz działa, jest jedną z kluczowych inicjatyw w Polsce, utworzoną w celu przyspieszenia wzrostu gospodarczego w regionie. SSSE S.A., będąca organem zarządzającym Strefą, działa od 1996 roku, a jej celem jest wspieranie inwestycji, tworzenie miejsc pracy i stymulowanie rozwoju ekonomicznego. To dla nas zaszczyt i wyjątkowa okazja do współpracy z tak prestiżową instytucją.

Zapraszamy do śledzenia naszych postępów w nowej fazie działalności w ramach Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dziękujemy za wsparcie, które otrzymaliśmy od lokalnej społeczności oraz naszych partnerów biznesowych. Razem tworzymy przyszłość pełną innowacji i rozwoju!

Menu